DEWELOPER CASTEL

CASTEL Sp. z o.o, członek grupy kapitałowej działającej na trójmiejskim rynku od 16 lat. Podczas swojej działalności firma zrealizowała dotychczas na terenie trójmiasta 11 różnych inwestycji.

Nasze działania:

Dla naszego klienta odpowiadaliśmy za kompleksową komunikację w mediach społecznościowych. Opracowaliśmy strategię komunikacji w social media, według której stworzyliśmy oraz dostosowaliśmy fanpage „Kupujemy Mieszkanie” na Facebooku.

castel_realizacja

Koncept komunikacji polegał na opisywaniu historii związanych z zakupem mieszkania przez młode małżeństwo Izę i Łukasza oraz ukazywaniu ciekawych aranżacji wnętrz przeplatanych realizacjami klienta.

Celem działań było zwiększenie świadomości użytkowników Facebooka z określonej przez klienta grupy docelowej na temat nowo-wybudowanego osiedla Wzgórze Magellana. Działania przyniosły oczekiwany skutek w postaci ponad 7000 realnych, zaangażowanych fanów.

 

 


Zaufali nam:

  • Trefl SA
  • EPSON
  • ERGO ARENA
  • aTab
  • Schiedel
Nina Onufryk
Wywiązując się z zadań, agencja social media wykazała się kreatywnością, kompetencją oraz dużym zaangażowaniem.
Nina Onufryk , Zdrojowa Hotels
Bartosz Tobieński
W Think Things dbają o osiąganie wyznaczonych celów biznesowych. Usługi świadczone są z niezwykłą starannością. Polecam!
Bartosz Tobieński , Ergo Arena
Aleksandra Hinc
Współpraca z agencją social media opiera się na rzetelności świadczonych przez nią usług oraz wzajemnym zrozumieniu na linii Agencja Social Media -Klient.
Aleksandra Hinc , Partyplanner.pl
Google+