ERGO ARENA

ERGO ARENA to hala widowiskowo-sportowa na granicy Gdańska i Sopotu.

Dla naszego klienta tworzyliśmy nowy serwis internetowy www.ergoarena.pl.

Naszym zadaniem było:

Odświeżenie i przeprojektowanie serwisu internetowego ERGO ARENY. Zaprojektowanie interaktywnego planu widowni wraz z możliwością podglądu sali z danego miejsca na widowni. Strona w technologii RWD, dostosowuje się ekranów mobilnych. Nowoczesny szablon zgodny z najnowszymi trendami.

strona_ergo

Ponadto:

Udzielamy konsultacji w mediach społecznościowych. Połączyliśmy fałszywą stronę Hali z oficjalnym fanpejdżem, dzięki czemu jednym działaniem klient zdobył ponad 2 tysiące nowych, zaangażowanych fanów i ponad 20 tysięcy zameldowań.

konkurs_ergo

Konkurs

Przeprowadziliśmy również konkurs podczas Mistrzostw Europy w piłce siatkowej, jakie odbywały się w Hali, w którym główną nagrodą była koszulka kapitana reprezentacji Polski Marcina Możdżonka. Akcja konkursowa przyniosła oczekiwane rezultaty w postaci ponad 200 nowych interesujących się siatkówką fanów, ponadto padło 93 odpowiedzi konkursowych, które łącznie polubiło 2685 osób. Informacja o konkursie dotarła do ponad 20,800 unikalnych użytkowników, w tym szczęśliwego zwycięzcy. Warto dodać, że całość opierała się na ruchu organicznym, bez złotówki wydanej na budżet reklamowy.


Zaufali nam:

  • Trefl SA
  • EPSON
  • ERGO ARENA
  • aTab
  • Schiedel
Nina Onufryk
Wywiązując się z zadań, agencja social media wykazała się kreatywnością, kompetencją oraz dużym zaangażowaniem.
Nina Onufryk , Zdrojowa Hotels
Bartosz Tobieński
W Think Things dbają o osiąganie wyznaczonych celów biznesowych. Usługi świadczone są z niezwykłą starannością. Polecam!
Bartosz Tobieński , Ergo Arena
Aleksandra Hinc
Współpraca z agencją social media opiera się na rzetelności świadczonych przez nią usług oraz wzajemnym zrozumieniu na linii Agencja Social Media -Klient.
Aleksandra Hinc , Partyplanner.pl
Google+