HOTEL NIEDŹWIADEK

Dla naszego klienta – Hotelu Niedźwiadek z Wdzydz Kiszewskich odpowiadaliśmy za całą komunikację w mediach społecznościowych. Stworzyliśmy profile na Facebooku, Youtube i Google+.

Skupiliśmy się głównie na Facebooku jako najpopularniejszej platformie społecznościowej na świecie. Hotel w bardzo krótkim czasie został najlepszym w branży Hotele/Spa na Facebooku (wskaźniki: procent zaangażowanych fanów – 21%, interactivity index) według Sotrender. Analizujący raport komentował:

Najbardziej angażującą Stroną w tej kategorii Hotele/SPA jest Hotel Niedźwiadek znajdujący się we Wdzydzach Kiszewskich. Na Stronie prawie każdego dnia (a nieraz 3x dziennie) dodawane są posty z promocjami przygotowanymi przez Hotel, interesującymi wydarzeniami, zdjęcia z widokami okolic, konkursem (wymyśla nazwę Tawerny Żeglarskiej), oraz zdjęć udostępnianych z innych Stron. Przy wielu wpisach jest „call to action” – polub to zdjęcie, udostępnij je. Hotel chwali się także tym, że zajmuje wysokie miejsca w raporcie Sotrender – w tym miesiącu jest jeszcze większy powód do dumy – największe zaangażowanie w kategorii, gratuluję.

Prowadząc fanpage Hotelu mieliśmy w tym czasie jeszcze jeden powód do dumy, post z ofertą na wczasy w domkach uzyskał największą interakcję w swojej branży. Ponadto zrealizowaliśmy kilka kampanii reklamowych oraz konkursów.

Konkurs

Na rozpoczęcie sezonu letniego przygotowaliśmy aplikację konkursową, w której za podanie pomysłu na innowacyjną atrakcję turystyczną, zwycięzca wygrywał weekend dla dwóch osób w hotelu. W konkursie wymyślono ponad 50 innowacyjnych pomysłów, zasięg kampanii sięgał ponad 18.000 unikalnych użytkowników, którzy wykonali łącznie 1.557 interakcji na Facebooku Hotelu.


Zaufali nam:

  • Trefl SA
  • EPSON
  • ERGO ARENA
  • aTab
  • Schiedel
Nina Onufryk
Wywiązując się z zadań, agencja social media wykazała się kreatywnością, kompetencją oraz dużym zaangażowaniem.
Nina Onufryk , Zdrojowa Hotels
Bartosz Tobieński
W Think Things dbają o osiąganie wyznaczonych celów biznesowych. Usługi świadczone są z niezwykłą starannością. Polecam!
Bartosz Tobieński , Ergo Arena
Aleksandra Hinc
Współpraca z agencją social media opiera się na rzetelności świadczonych przez nią usług oraz wzajemnym zrozumieniu na linii Agencja Social Media -Klient.
Aleksandra Hinc , Partyplanner.pl
Google+