Pozycjonowanie / Adwords

Wypozycjonujemy Twoją stronę na pierwsze miejsca w wyszukiwarce Google! Ponadto wesprzemy działania skutecznymi kampaniami Adwords. Należymy do Google Partners.

 

Pomysłodawcy linków sponsorowanych Google AdWords wyszli z założenia, że najbardziej skuteczna reklama to taka, która wyświetla się użytkownikom zainteresowanym określoną kategorią produktów. Czas pokazał, że mieli rację! Marketing w wyszukiwarkach, bazujący na frazach wpisywanych przez użytkowników w Google, stał się jednym z najbardziej cenionych narzędzi promocyjnych zarówno przez wielkie korporacje, jak i przez małe, kilkuosobowe firmy.

5 powodów, dla których warto postawić na kampanię Google AdWords:

  • Zawsze wyświetlają się w widocznym miejscu na pierwszej stronie wyników wyszukiwania – na 3 pierwszych miejscach u góry lub z boku.
  • Wystarczy kilkaset złotych, aby odnotować zauważalne efekty prowadzonej kampanii
  • Pozwalają na precyzyjne zdefiniowanie grupy docelowej, dzięki czemu reklama wyświetla się osobom najbardziej zainteresowanym danym produktem, czyli twoim potencjalnym klientom,
  • Posiadają atrakcyjny model rozliczeń – płacisz tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie w Twój link, nie ponosząc opłat za samo wyświetlenie reklamy w wyszukiwarce!
  • Wielu użytkowników świadomie klika w linki sponsorowane, nie zważając na to, że są oznaczone jako reklama

 

Jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż lub zainteresowanie Twoją marką poprzez kampanię Google AdWords, skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci jak najefektywniej wykorzystać Twój budżet.