Social Media

W przeciwieństwie do innych mediów, social media umożliwiają obustronną rozmowę pomiędzy klientami, a marką.

Możesz zatem wysłuchać i zaspokajać potrzeby swoich klientów, a czy nie o to właśnie chodzi? Media społecznościowe nie tylko zwiększają świadomość potencjalnych klientów o istnieniu Twojej firmy, ale realizują też inne wyznaczone przez Ciebie cele biznesowe.

Bez obaw. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Zajmujemy się kompleksową obsługą marek w nowych mediach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną strategię komunikacji, przeprowadzimy konkursy, stworzymy aplikacje angażujące oraz kampanie wizerunkowo-sprzedażowe składające się z różnych modeli reklam.

W Think Things uważamy, że początkiem drogi do sukcesu jest odpowiednio prowadzona rozmowa.

Zadajemy pytania i słuchamy odpowiedzi Twoich klientów. Budujemy komunikację marki w języku dostosowanym do określonej grupy docelowej, dzięki czemu współpracujące z nami firmy stają się bliskie i wiarygodne. Opowiadamy historie, budzimy emocje oraz rozpalamy ciekawość przez co angażujemy i zarażamy fanów pozytywnym wizerunkiem Twojej firmy.

Ile kosztuje reklama na facebooku?

Koszt reklamy na FB jest zależny wyłącznie od Ciebie. Skontaktuj się z nami i powiedz, jakich wyników potrzebujesz a wyliczymy koszt kampanii.

Napisz do nas! Sprawdzimy ilu potencjalnych klientów Twojej firmy jest aktualnie na Facebooku!

Marketing

W ramach najpopularniejszych form marketingu internetowego, możemy przygotować dla Ciebie rozwiązania z zakresu pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii linków sponsorowanych.

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) – polega na skutecznej optymalizacji strony internetowej czy też sklepu internetowego w taki sposób, aby silniki wyszukiwarek internetowych takich jak np. Google, wyświetlały stronę klienta przed jego konkurencją.
Kampania linków sponsorowanych, różni się tym od pozycjonowania, że wyniki działania są dostęp praktycznie od razu. Możemy precyzyjnie określić budżet reklamowy, płatność następuje za każde kliknięcie w reklamę. W trakcie opieki nad kontem i naszej współpracy, staramy się aby osiągnąć jak największą skuteczność przy jak najniższych cenach.

Zarówno pozycjonowanie strony jak i kampania linków sponsorowanych są podstawowymi elementami marketingu internetowego, jednak aby skutecznie wyprzedzić swoją konkurencję proponujemy bardziej rozbudowane zadania tzw. Content Marketingu.

Marketing treści (content marketing) jest jedną z najskuteczniejszych form nowoczesnego marketingu.

Jego głównym założeniem jest tworzenie i dostarczanie ciekawych i przydatnych treści dla konkretnej grupy odbiorców, którzy są Twoimi potencjalnymi klientami. Dzięki temu, mamy bezpośredni dostęp do naszych klientów – co najważniejsze, przekaz reklamowy nie jest nachalny! Podstawą działania w ramach marketingu treści jest strategia zbudowania trwałych relacji z potencjalnymi klientami – czytelnikami naszych treści, a także pozwolenie na interakcję z ich strony.

Nasze działania, pozytywnie wpłyną na postrzeganie Twojej firmy wśród klientów.

Dzięki takiemu podejściu, pokażesz klientom, że Ci na nich zależy. Dzięki nowoczesnemu podejściu do marketingu zdobędziesz sympatię wśród innych czytelników, którzy bez Twojego wsparcia – osobiście będą polecać Twoje produkty/usługi – a stąd już prosta droga do zwiększenia sprzedaży.
Rekomendacja jest najlepszą reklamą!

Wejdź w nowoczesne formy marketingu, korzystaj z narzędzi,
które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję!

Web Design

Działania marketingowe nie będą skuteczne, jeśli strona internetowa do której prowadzą, nie będzie odpowiednio funkcjonowała.

Dlatego też, w ramach naszej oferty – proponujemy rozwiązania z zakresu tworzenia zoptymalizowanych stron, serwisów internetowych i landing page'y.. Jeśli potrzebujesz strony internetowej lub rozbudowanego serwisu internetowego – zgłoś się do nas! Chętnie spotkamy się i porozmawiamy o możliwościach stworzenia przede wszystkim skutecznego rozwiązania, które będzie pierwszym krokiem w osiągnięciu założonego celu.

Strony stworzone przez nasz zespół, są zintegrowane z wszelkimi kanałami społecznościowymi w których prowadzisz swoje działania.

Realizowane przez nas projekty są również zoptymalizowane pod kątem wyszukiwania ich w wyszukiwarkach internetowych. Realizując swoją stronę u nas masz pewność, że zostaniesz kompleksowo obsłużony.