Filmy promocyjne

Zapewniamy kompleksową obsługę procesu tworzenia, realizacji oraz analizy kampanii video-marketingowej online. Produkcja, optymalizacja kanałów, kampanie zasięgowe, YouTube for Business.

 

Widowiskowa kompozycja wyrazistego obrazu, dynamicznej muzyki i intrygującego scenariusza poruszy wszystkie emocje Twoich klientów. Wyposażeni w nowoczesny sprzęt, wspierani przez profesjonalnych reżyserów, operatorów i aktorów nakręcimy dla Ciebie wciągającą reklamę lub film promocyjny.

Zdecydowana większość osób o wiele łatwiej zapamiętuje fragmenty filmów, reklam i innych dynamicznych przekazów niż statyczne banery czy artykuły opublikowane w sieci, ponieważ zawierają one znacznie więcej bodźców, na który reaguje ludzki mózg. Wykorzystaj tę wiedzę i przyciągnij uwagę większej liczby potencjalnych klientów.

Doświadczeni operatorzy z wysokiej klasy sprzętem, nietuzinkowe i kreatywne umysły odpowiedzialne za scenariusz i reżyserię, charakteryzatorki z wyczuciem smaku i utalentowani aktorzy – oni wszyscy rzetelnie zapracują na sukces Twojej firmy i stworzą film promocyjny, który uwiedzie odbiorców.