fbpx Scroll to top

Pozycjonowanie / SEO

Wypozycjonujemy Twoją stronę na pierwsze miejsca w wyszukiwarce Google! Ponadto wesprzemy działania skutecznymi kampaniami Adwords. Należymy do Google Partners.

  • W ramach najpopularniejszych form marketingu internetowego, możemy przygotować dla Ciebie rozwiązania z zakresu pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii linków sponsorowanych.
  • Kampania linków sponsorowanych, różni się tym od pozycjonowania, że wyniki działania są dostęp praktycznie od razu. Możemy precyzyjnie określić budżet reklamowy, płatność następuje za każde kliknięcie w reklamę. W trakcie opieki nad kontem i naszej współpracy, staramy się aby osiągnąć jak największą skuteczność przy jak najniższych cenach.

Zarówno pozycjonowanie strony jak i kampania linków sponsorowanych są podstawowymi elementami marketingu internetowego, jednak aby skutecznie wyprzedzić swoją konkurencję proponujemy bardziej rozbudowane zadania tzw. Content Marketingu.

Marketing treści (content marketing) jest jedną z najskuteczniejszych form nowoczesnego marketingu.

Jego głównym założeniem jest tworzenie i dostarczanie ciekawych i przydatnych treści dla konkretnej grupy odbiorców, którzy są Twoimi potencjalnymi klientami. Dzięki temu, mamy bezpośredni dostęp do naszych klientów – co najważniejsze, przekaz reklamowy nie jest nachalny! Podstawą działania w ramach marketingu treści jest strategia zbudowania trwałych relacji z potencjalnymi klientami – czytelnikami naszych treści, a także pozwolenie na interakcję z ich strony.

Nasze działania, pozytywnie wpłyną na postrzeganie Twojej firmy wśród klientów.

Dzięki takiemu podejściu, pokażesz klientom, że Ci na nich zależy. Dzięki nowoczesnemu podejściu do marketingu zdobędziesz sympatię wśród innych czytelników, którzy bez Twojego wsparcia – osobiście będą polecać Twoje produkty/usługi – a stąd już prosta droga do zwiększenia sprzedaży.

Rekomendacja jest najlepszą reklamą!

Wejdź w nowoczesne formy marketingu, korzystaj z narzędzi,
które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję!

Pomysłodawcy linków sponsorowanych Google AdWords wyszli z założenia, że najbardziej skuteczna reklama to taka, która wyświetla się użytkownikom zainteresowanym określoną kategorią produktów. Czas pokazał, że mieli rację! Marketing w wyszukiwarkach, bazujący na frazach wpisywanych przez użytkowników w Google, stał się jednym z najbardziej cenionych narzędzi promocyjnych zarówno przez wielkie korporacje, jak i przez małe, kilkuosobowe firmy.

5 powodów, dla których warto postawić na kampanię Google AdWords:

  • Zawsze wyświetlają się w widocznym miejscu na pierwszej stronie wyników wyszukiwania – na 3 pierwszych miejscach u góry lub z boku.
  • Wystarczy kilkaset złotych, aby odnotować zauważalne efekty prowadzonej kampanii
  • Pozwalają na precyzyjne zdefiniowanie grupy docelowej, dzięki czemu reklama wyświetla się osobom najbardziej zainteresowanym danym produktem, czyli twoim potencjalnym klientom,
  • Posiadają atrakcyjny model rozliczeń – płacisz tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie w Twój link, nie ponosząc opłat za samo wyświetlenie reklamy w wyszukiwarce!
  • Wielu użytkowników świadomie klika w linki sponsorowane, nie zważając na to, że są oznaczone jako reklama.

Jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż lub zainteresowanie Twoją marką poprzez kampanię Google AdWords, skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci jak najefektywniej wykorzystać Twój budżet.

Sprawdź nasze realizacje

Wyślij brief