PR / Brand Monitoring

Stworzymy pozytywny i oryginalny wizerunek Twojej marki w mediach offline i online. Strategie Public Relations, Media Relations, Brand PR, Influencer Relations, Content Marketing & Brand Journalism.

 

Obserwuj na bieżąco, co ludzie piszą o Twojej marce w internecie. A jeżeli nic nie piszą, to my sprawimy, że wkrótce zaczną. Stworzymy pozytywny i oryginalny wizerunek Twojej marki w mediach społecznościowych na forach i w innych zakątkach internetu, w których toczy się dyskusja na tematy dotyczące branży, w której działasz. 

Ktoś w internecie wystawia opinię na temat Twojej marki, a Ty nie reagujesz? Ktoś inny pyta na forum o produkt, który akurat masz w ofercie, a Ty nic o tym nie wiesz? Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że takich szans na polepszenie wizerunku lub na pozyskanie nowych klientów już więcej nie przegapisz.

Dzięki narzędziom do monitoringu marki będziemy mogli niemal natychmiast zareagować, gdy w komentarzach internetowych pojawi się nazwa Twojej marki lub słowa kluczowe istotne dla biznesu, który prowadzisz.

 

Jak to działa?

Załóżmy, że jesteś właścicielem komisu samochodowego i szukasz klientów, którzy chcą kupić Twoje auta.

  • Określasz frazy, które mogą być istotne dla Twojego celu, np. „Szukam taniego samochodu” albo „używane Mercedsesy,
  • Za każdym razem, gdy jakiś internauta wpisze na forum lub w mediach społecznościowych takie sformułowania, otrzymasz odpowiedni komunikat wraz z linkiem do strony, na której się one znajduje
  • Teraz wystarczy, że wejdziesz na taką stronę i w przekonujący sposób przedstawisz zainteresowanej osobie swoją ofertę.

 

Widzisz potencjał takiej komunikacji? Oczywiście skuteczne działanie za pomocą tego typu narzędzi wymaga sporej wiedzy o monitorowaniu internetu, szybkiej reakcji na pojawiające się wpisy oraz umiejętności odpowiedniego formułowania przekazu, który pozytywnie wpłynie na wizerunek marki. Ty jednak nie musisz tego wszystkiego umieć. Chętnie zajmiemy się tym w Twoim imieniu!