fbpx Scroll to top

Ergo Arena – Web design, Social Media

Social media Web design

Ergo Arena – Web design, Social Media

KLIENT:

ERGO ARENA to hala widowiskowo-sportowa na granicy Gdańska i Sopotu. Dla naszego klienta tworzyliśmy nowy serwis internetowy www.ergoarena.pl.

NASZYM ZADANIEM BYŁO:

Odświeżenie i przeprojektowanie serwisu internetowego ERGO ARENY. Zaprojektowanie interaktywnego planu widowni wraz z możliwością podglądu sali z danego miejsca na widowni. Strona w technologii RWD, dostosowuje się ekranów mobilnych. Nowoczesny szablon zgodny z najnowszymi trendami.

PONADTO:

Udzielamy konsultacji w mediach społecznościowych. Połączyliśmy fałszywą stronę Hali z oficjalnym fanpejdżem, dzięki czemu jednym działaniem klient zdobył ponad 2 tysiące nowych, zaangażowanych fanów i ponad 20 tysięcy zameldowań.

KONKURS:

Przeprowadziliśmy również konkurs podczas Mistrzostw Europy w piłce siatkowej, jakie odbywały się w Hali, w którym główną nagrodą była koszulka kapitana reprezentacji Polski Marcina Możdżonka. Akcja konkursowa przyniosła oczekiwane rezultaty w postaci ponad 200 nowych interesujących się siatkówką fanów, ponadto padło 93 odpowiedzi konkursowych, które łącznie polubiło 2685 osób. Informacja o konkursie dotarła do ponad 20,800 unikalnych użytkowników, w tym szczęśliwego zwycięzcy. Warto dodać, że całość opierała się na ruchu organicznym, bez złotówki wydanej na budżet reklamowy