fbpx Scroll to top

Epson – Obsługa Social Media

Social media

Epson – Obsługa Social Media

Epson to jeden z większych i najbardziej znanych producentów drukarek i projektorów na świecie. Agencja odpowiedzialna była za kompleksową obsługę w mediach społecznościowych. Na platformie Facebook odpowiadamy za tworzenie i dystrybucję contentu, animację społeczności oraz kampanie reklamowe. Prowadzimy również społecznościowe Biuro Obsługi Klienta, udzielając odpowiedzi na częste wiadomości do strony.

KONKURS:
Celem konkursu było wymyślenie przez użytkowników Facebooka kreatywnego hasła reklamującego drukarki ze stałym systemem zasilania w atrament (ITS). Nagrodami były gadżety firmowe Epson. Odpowiadaliśmy za mechanizm konkursu, grafikę, obsługę prawną oraz sprawne przeprowadzenie całej akcji konkursowej. Efektem działań było ponad 60 kreatywnych haseł konkursowych, dotarcie do 6659 odbiorców oraz fani, którzy zostali ambasadorami marki.

KAMPANIA REKLAMOWA:
W celu zwiększenia świadomości użytkowników portalu Facebook interesujących się nowymi technologiami przeprowadziliśmy szereg kampanii reklamowych mających na celu promowanie postów oraz zwiększenie liczby nowych fanów na fanpage’u Epson.

PODSUMOWANIE:
W chwili obecnej fanpage Epson lubi ponad 2 100 000 osób!