fbpx Scroll to top

Projekty graficzne

Oferujemy stworzenie całościowej strategii komunikacji marki wraz z doradztwem strategicznym, które przyczynią się do osiągnięcia celów nie tylko marketingowych, ale również sprzedażowych.

Marka bez logo jest jak człowiek bez twarzy – traci swoją tożsamość i praktycznie nie da się jej zapamiętać. Umieszczając je na papierze firmowym, wizytówkach, gadżetach, koszulkach i w wielu innych miejscach sprawiasz, że ludzie coraz częściej zaczną się stykać z Twoją firmą i znacząco zwiększysz jej rozpoznawalność. Do tego właśnie dąży branding.

Projektując logotyp, dążymy do tego, aby za pomocą subtelnych i prostych środków artystycznych wyrazić wyjątkowy charakter marki i reprezentowane przez nią wartości. Następnie na podstawie przygotowanego logo, stworzymy dla Ciebie kompleksową identyfikacją wizualną, składającą się z dowolnie wybranych materiałów graficznych, żebyś mógł chwalić się profesjonalnym wizerunkiem Twojej marki dosłownie wszędzie.

W ramach tworzenia identyfikacji wizualnej projektujemy: logotypy, wizytówki, papier firmowy, teczki, ulotki, opakowania czy foldery.

Sprawdź nasze realizacje

Wyślij brief!