Social Media

Zbuduj więź między klientami a Twoją marką, wykorzystując potencjał mediów społecznościowych. Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter for Business.

 

Czym zajmuje się agencja social media?

Prowadzenie fanpage, skuteczna komunikacja w mediach społecznościowych to znacznie więcej niż publikacja co jakiś czas śmiesznego zdjęcia bądź mądrego artykułu. Aby osiągnąć wymierne efekty należy najpierw poznać zainteresowania, potrzeby oraz język, którym się posługują się użytkownicy, a dopiero potem stworzyć strategię, która bierne jednostki zmieni w żywą społeczność skupioną wokół Twojej marki. My doskonale wiemy, jak się za to zabrać!
Powierzając nam prowadzenie Twojej firmowej strony na Facebooku możesz być pewien, że zacznie ona tętnić życiem, ponieważ:
  • Znajdą się na niej interesujące, starannie wyselekcjonowane wartościowe materiały graficzne i tekstowe oraz użyteczne filmiki,
  • Użytkownicy będą traktowani z szacunkiem, a ich pytania nigdy nie pozostaną bez odpowiedzi,
  • Publikowane posty będą bawić, intrygować, inspirować, zachęcać do dyskusji, a przede wszystkim promować Twoją markę.
  • Będziemy organizować ciekawe konkursy, które przyciągną jeszcze więcej użytkowników.

Kampania reklamowa na Facebooku

Facebook, wyświetlając reklamy, kieruje je tylko do tych użytkowników, którzy będą nimi potencjalnie zainteresowani. Dobiera ich na podstawie wielu starannie wyselekcjonowanych informacji, takich jak hobby, ulubione profile, tematy, na które najczęściej wypowiadają, itp. Ten mechanizm sprawia, że kampanie prowadzone w mediach społecznościowych są bardziej skuteczne niż reklamy na stronach internetowych.
My oferujemy jeszcze więcej! Przeprowadzimy dla Ciebie taką kampanię od początku do końca, wraz z zaprojektowaniem przykuwających uwagę banerów oraz wymyśleniem przekonujących haseł reklamowych. Co więcej, wykorzystamy nasze autorskie narzędzie do screeningu grup docelowych, dzięki któremu reklamy zostaną jeszcze precyzyjniej dobrane do odpowiednich odbiorców!

Konkursy i aplikacje angażujące

Chcesz zatrzymać użytkowników na dłużej na swoim fanpage’u i sprawić, żeby na niego wracali? Zaoferuj im coś w zamian! Świetnym pomysłem jest organizowanie cyklicznych konkursów z nagrodami lub uruchomienie angażującej aplikacji, która uprzyjemni internautom czas spędzony na Facebooku.
Jaki konkurs będzie cieszył się zainteresowaniem? Jaka aplikacja okaże się atrakcyjna dla użytkowników?  Z doświadczenia wiemy, że te wymyślone przez nas.