fbpx Scroll to top

Strony Internetowe

Najpierw zachwycą Cię swoim wyglądem, potem budzi zainteresowanie zawartością i sprawia, że nie możesz o niej zapomnieć, a w końcu przekonuje do podjęcia jedynej właściwej decyzji. Taka właśnie jest idealna… strona internetowa, którą z chęcią dla Ciebie stworzymy!

Działania marketingowe nie będą skuteczne, jeśli strona internetowa do której prowadzą, nie będzie odpowiednio funkcjonowała.

Dlatego też, w ramach naszej oferty – proponujemy rozwiązania z zakresu tworzenia zoptymalizowanych stron, serwisów internetowych i landing page. Jeśli potrzebujesz strony internetowej lub rozbudowanego serwisu internetowego – zgłoś się do nas! Chętnie spotkamy się i porozmawiamy o możliwościach stworzenia przede wszystkim skutecznego rozwiązania, które będzie pierwszym krokiem w osiągnięciu założonego celu.

Strony stworzone przez nasz zespół, są zintegrowane z wszelkimi kanałami społecznościowymi w których prowadzisz swoje działania.

Realizowane przez nas projekty są również zoptymalizowane pod kątem wyszukiwania ich w wyszukiwarkach internetowych. Realizując swoją stronę u nas masz pewność, że zostaniesz kompleksowo obsłużony.

W dzisiejszych czasach zwykła, prosta strona to zdecydowanie za mało, żeby przekonać do siebie klientów. My proponujemy znacznie wyższe standardy, oparte na 5 fundamentach, które sprawią, że Twoja firma pozytywnie wyróżni się na rynku:

  • Kreatywny pomysł

Skrupulatnie analizujemy potencjał Twojej firmy, dyskutujemy nad koncepcją, która trafnie i oryginalnie podkreśli jej największe walory oraz zastanawiamy się jak najskuteczniej przykuć uwagę Twojej grupy docelowej.

  • Nowatorski design

Wykorzystujemy najnowsze trendy w projektowaniu, doprawiając je talentem naszego grafika. Sprawdzamy witryny wskazanej przez Ciebie konkurencji, aby Twoja zdecydowanie wyróżniała się jakością. Konsultujemy z Tobą zaproponowany przez nas projekt.

  • Intuicyjny interfejs

Przygotowywana strona weryfikowana jest pod kątem zgodności z najważniejszymi zasadami usability, dzięki czemu użytkownicy bez problemu poradzą sobie z nawigacją po serwisie i będą czerpać większą przyjemność z obcowania z nią.

  • Responsywność

Liczba użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych nieustannie rośnie. Wychodząc im naprzeciw, dbamy o to, żeby nasze strony perfekcyjnie wyświetlały się na wszystkich rodzajach urządzeń- na smartfonach, tabletach, laptopach oraz wielkich ekranach komputerowych.

  • Optymalizacja SEO

Przy kodowaniu strony zwracamy szczególną uwagę na jej pozycjonowanie. Dążymy do tego, by zapewnić jej jak najwyższe miejsce w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych.

Sprawdź nasze realizacje

Wyślij brief!