fbpx Scroll to top

Trefl Little Planet – Strona Internetowa

Klient:

Grupa Trefl to jedna z wiodących grup kapitałowych na Pomorzu, rozwijająca swoje spółki już od 1985 roku. W jej skład wchodzą przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe oraz trzy spółki sportowe i jedna o charakterze mediowym. Głównym obszarem działalności Grupy Trefl jest produkcja i dystrybucja puzzli, gier planszowych oraz kart do gry.

Naszym zadaniem było:

Budowa serwisu nowej linii zabawek Little Planet dla TREFL SA to znacząca realizacja dla naszej agencji. Od samego początku podchodziliśmy do niej z dużym zaangażowaniem. Przed rozpoczęciem projektowania graficznego długo rozmawialiśmy z klientem oraz w gronie naszych projektantów odnośnie funkcjonalności i rozplanowania elementów, co w praktyce zaowocowało przemyślaną konstrukcją strony oraz nienaganną przejrzystością.

Na górnej belce znajdziemy logo klienta oraz serii zabawek, menu, linki do mediów społecznościowych oraz funkcję zmiany języka. Poniżej umieszczony jest slider rotujący zdjęcia z sesji zdjęciowej podlinkowane do danego produktu. Skrolując niżej zobaczymy menu kategorii zaprojektowane z wykorzystaniem zdjęć modelowych oprawionych aplą z kolorystyką rodzaju zabawek. Strona zawiera również bloga, który przedstawiony jest w formie aktualności.

Strona internetowa został zaprojektowany do CMS WordPress w technologii RWD, która pozwala na skalowanie serwisu do rozdzielczości ekranów wszystkich dostępnych urządzeń na rynku. Ponadto oddzielnie zaprojektowane zostały widoki na tablety oraz smartfony.

Całość wypełniają ruchome elementy technologii Parralax, takie jak: świnka, balonik z pandą, czy motylek :)

Sprawdźcie sami: www.littleplanet.trefl.com

Agencja Social Media

 

Related posts